Apartmány v Drevenici pod brezami

Našim vzácnym hosťom sú k dispozícii tri apartmány, ktoré sú zariadené útulne a prakticky. Ste srdečne vítaní.

Apartmán Breza

    Do apartmánu sa vchádza cez predsieň, kde si hostia môžu odložiť obuv a batožinu. Z predsiene sa dostaneme do obývacej miestnosti, kde čaká príjemné posedenie pri romantickom krbe a atmosféru umocňuje v čase Vianoc ozdobený vianočný stromček. Obývačka je spojená s jedálenským kútom a kuchyňou. V nej sa nachádza plne vybavená kuchynská linka so spotrebičmi. Pre najmenších poslúži zariadený detský kútik s hračkami. Na prízemí sa ešte nachádza sociálne zariadenie.

    Prechod na poschodie je riešený dreveným schodiskom, ktoré ústí do foyer s príjemným posedením. K dispozícii sú dve spálne, z nich každá je vybavená jednou poschodovou a jednou manželskou posteľou. Celková kapacita apartmánu je tak 8 lôžok, bez možnosti prísteľky. Na poschodí je k dispozícii kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. 

Apartmán Drevenica

    V predsieni, cez ktorú sa hostia dostanú do apartmánu, je miesto na odloženie topánok a oblečenia. Následne vojdeme do obývacej miestnosti, kde na prvý pohľad zaujme pohodlné posedenie, na ktorom si môžeme oddýchnuť po lyžovačke, či túre.

    Jedlo si pripravíme v plne vybavenej kuchyni s kuchynskou linkou, k čomu nám poslúžia rôzne spotrebiče a ďalšie vybavenie. Potom si už len pokojne sadneme do obývacej izby a môžeme si rozprávať zážitky z celého dňa.

    Neopomenuteľnou súčasťou apartmánu je priestranná spálňa s kapacitou štyroch lôžok ( možnosť prístelky ). V neposlednom rade majú ubytovaní hostia k dispozícii kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Apartmán Jaseň

    Po príchode do apartmánu sa nemusíte trápiť kam s vecami, poslúži Vám predsieň s odkladacími priestormi. Oddýchnuť po celodennom programe si môžete v pohodlnom sedacom kúte odkiaľ budete cítiť príjemnú vôňu jedla pripraveného v plne zariadenej kuchyni. Potom už len pár krokov k jedálenskému stolu, ktorý je s ňou prepojený a môže sa začať hostina. 

     Na odpočinok a pokojný spánok sú pripravené dve izby, každá s dvomi posteľami ( možnosť prísteľky ).

Bodkou za vybavením je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.